Krása

Každá žena je krásna, je však potrebné krásu pestovať a zvýrazňovať. Vonkajšiu krásu zvýrazňuje dokonalá vizáž, čistá pleť a hladká pokožka.

Zdravie

Pestovať vonkajšiu krásu znamená udržiavať pokožku zdravú. Zdravá pleť neobsahuje nečistoty, zápaly a vyrážky ktoré narúšajú jej dokonalý vzhľad.

Relax

Pre atraktívny vzhľad je dôležitá aj vnútorná krása. Vyžaruje ju odpočinuté telo ale aj duša. Relax je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o pleť.

Kozmetický salón Zvolen

Vitajte v salóne Kozmetika Vlasta Zvolen

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom kozmetickom salóne vo Zvolene, kde máme pre Vás pripravené služby zamerané na

  • Klasická i prístrojová starostlivosť o pleť v oblasti tváre, dekoltu a celého tela
  • Odstraňovanie chĺpkov použitím teplého vosku
  • Permanentný make-up v spolupráci s externou kozmetičkou s výbornými referenciami
  • Líčenie pre denné i večerné udalosti, svadobné líčenie pre nevesty
  • Predaj profesionálnych prípravkov nemeckej značky JANSSEN COSMETICS
  • Poradenstvo v problematike starostlivosti o pleť

Objednávka JANSSEN - Máj '15

Chcete stihnúť májovú objednávku produktov JANSSEN COSMETICS? Pošlite nám žiadosť o cenovú ponuku a objednávku mailom najneskôr do 13. mája večer.
Katalóg 2015 otvoríte kliknutím sem.

 

8400x Perfect Cover Cream

Špeciálna krycia pasta

Kamufláž s vysokým krycím účinkom zakrýva nedokonalosti a anomálie pokožky ako sú jazvy, akné, škvrny, začervenanie, pehy, žilky či kŕčové žily. Je dobrá aj ako make-up pre špeciálne príležitosti. Dodáva sa v odtieňoch od krémovo bielej až po tmavo hnedo oranžovú.

 

Použite na hydratačným prípravkom dôkladne vyčistenú pleť. Kamufláž sa pri styku s pokožkou začne topiť a preto sa ľahko rozotiera či už pomocou prstov alebo navlhčenej hubky.

 

Tip: použite aj na zakrytie kruhov pod očami.

 

Odtiene: 84001, 84002, 84003, 84004, 84005, 84006

 

Krém, 5ml

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.