Krása

Každá žena je krásna, je však potrebné krásu pestovať a zvýrazňovať. Vonkajšiu krásu zvýrazňuje dokonalá vizáž, čistá pleť a hladká pokožka.

Zdravie

Pestovať vonkajšiu krásu znamená udržiavať pokožku zdravú. Zdravá pleť neobsahuje nečistoty, zápaly a vyrážky ktoré narúšajú jej dokonalý vzhľad.

Relax

Pre atraktívny vzhľad je dôležitá aj vnútorná krása. Vyžaruje ju odpočinuté telo ale aj duša. Relax je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o pleť.

Kozmetický salón Zvolen

Vitajte v salóne Kozmetika Vlasta Zvolen

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom kozmetickom salóne vo Zvolene, kde máme pre Vás pripravené služby zamerané na

  • Klasická i prístrojová starostlivosť o pleť v oblasti tváre, dekoltu a celého tela
  • Odstraňovanie chĺpkov použitím teplého vosku
  • Permanentný make-up v spolupráci s externou kozmetičkou s výbornými referenciami
  • Líčenie pre denné i večerné udalosti, svadobné líčenie pre nevesty
  • Predaj profesionálnych prípravkov nemeckej značky JANSSEN COSMETICS
  • Poradenstvo v problematike starostlivosti o pleť

Objednávka JANSSEN - Júl '15

Nezmeškajte júlovú objednávku produktov JANSSEN COSMETICS! Pošlite nám žiadosť o cenovú ponuku a objednávku mailom najneskôr do 15. júla večer.
Katalóg 2015 otvoríte kliknutím sem.

 

500 Mild Creamy Cleanser

Čistiace mlieko pre každý typ pleti

Rozpúšťa a dôkladne odstraňuje nečistotu, mastnotu a make-up. Obsahuje avokádový olej bohatý na prírodné mastné kyseliny a vitamíny A, E a D. Počas čistenia pokožku ošetruje, chráni a zanecháva ju hladkú a jemnú.

 

Ráno a večer naniesť malé množstvo špičkami prstov na vlhkú pleť a krúživými pohybmi vmasírovať. Potom umyť teplou vodou a tonizovať prípravkom Radiant Firming Tonic.

 

Pleťové mlieko, 200 ml, Cena: 20 €

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.