Krása

Každá žena je krásna, je však potrebné krásu pestovať a zvýrazňovať. Vonkajšiu krásu zvýrazňuje dokonalá vizáž, čistá pleť a hladká pokožka.

Zdravie

Pestovať vonkajšiu krásu znamená udržiavať pokožku zdravú. Zdravá pleť neobsahuje nečistoty, zápaly a vyrážky ktoré narúšajú jej dokonalý vzhľad.

Relax

Pre atraktívny vzhľad je dôležitá aj vnútorná krása. Vyžaruje ju odpočinuté telo ale aj duša. Relax je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o pleť.

Kozmetický salón Zvolen

Vitajte v salóne Kozmetika Vlasta Zvolen

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom kozmetickom salóne vo Zvolene, kde máme pre Vás pripravené služby zamerané na

  • Klasická i prístrojová starostlivosť o pleť v oblasti tváre, dekoltu a celého tela
  • Odstraňovanie chĺpkov použitím teplého vosku
  • Permanentný make-up v spolupráci s externou kozmetičkou s výbornými referenciami
  • Líčenie pre denné i večerné udalosti, svadobné líčenie pre nevesty
  • Predaj profesionálnych prípravkov nemeckej značky JANSSEN COSMETICS
  • Poradenstvo v problematike starostlivosti o pleť

Šťastný nový rok

Vianoce 2017Aj v novom roku 2018 sa na nás môžete obrátiť pri nákupe produktov Janssen Cosmetics. Najbližšie budeme objednávať 15. januára, preto ak máte záujem o niektorý z produktov z nášho katalógu, pošlite nám objednávku mailom do 12. januára.

Online katalóg aj s cenami nájdete na našich stránkach.

 

2221 Anti-Pollution Cream

Ochranný krém
Výživný ochranný krém pre deň aj noc chráni pred vonkajšími vplyvmi, zvyšuje odolnosť pokožky voči znečistenému ovzdušiu, poskytuje pleti dlhodobú hydratáciu a zanecháva ju hladkú a jemnú. Obsahuje výťažky z červených kvetov Camellie Japonica, kyselinu hyalúronovú a bambucké maslo.

Cena: 22 €

 

2231 Pro-Immune Serum

Ochranné sérum na podporu imunity
Podporuje imunitu pokožky voči vonkajším vplyvom znečisteného ovzdušia, chráni ju pred oxidačným stresom a redukuje vrásky spôsobené nedostatkom hydratácie. Obsahuje betaglukán, ktorý pleť regeneruje, Ectoine, ktorý pôsobí ako ochranný štít, kyselinu hyalúronovú, bisabolol a vitamín E.

Cena: 22,50 €

 

910 Hydrating Lotion

Hydratačná emulzia
Chráni a posilňuje hydro-lipidový film, zlepšuje bunkovú súdržnosť, dodáva vlhkosť, chráni pred stratou vlhkosti, vyhladzuje a oživuje pleť. Obsahuje makadámiový olej, ktorý pokožku vyhladzuje a zvyšuje jej pružnosť a arganový olej proti predčasnému starnutiu.

Emulzia, 50 ml, Cena: 21,50 €

 

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.