Krása

Každá žena je krásna, je však potrebné krásu pestovať a zvýrazňovať. Vonkajšiu krásu zvýrazňuje dokonalá vizáž, čistá pleť a hladká pokožka.

Zdravie

Pestovať vonkajšiu krásu znamená udržiavať pokožku zdravú. Zdravá pleť neobsahuje nečistoty, zápaly a vyrážky ktoré narúšajú jej dokonalý vzhľad.

Relax

Pre atraktívny vzhľad je dôležitá aj vnútorná krása. Vyžaruje ju odpočinuté telo ale aj duša. Relax je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o pleť.

Kozmetický salón Zvolen

Vitajte v salóne Kozmetika Vlasta Zvolen

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom kozmetickom salóne vo Zvolene, kde máme pre Vás pripravené služby zamerané na

  • Klasická i prístrojová starostlivosť o pleť v oblasti tváre, dekoltu a celého tela
  • Odstraňovanie chĺpkov použitím teplého vosku
  • Permanentný make-up v spolupráci s externou kozmetičkou s výbornými referenciami
  • Líčenie pre denné i večerné udalosti, svadobné líčenie pre nevesty
  • Predaj profesionálnych prípravkov nemeckej značky JANSSEN COSMETICS
  • Poradenstvo v problematike starostlivosti o pleť

Jarná starostlivosť o pleť

AprilObjednajte si vaše obľúbené produkty kozmetiky Janssen Cosmetics aj v apríli. Ak máte záujem o niektoré z produktov z nášho online katalógu, pošlite nám svoju objednávku mailom do 13.4. Online katalóg aj s cenami nájdete na našich stránkach.

 

1120 Rich Recovery Cream

Výdatný krém na posilnenie pleti

Výdatný krém na posilnenie pleti zanecháva ochranný film, redukuje vrásky, vypína a hydratuje pokožku. Obsahuje výťažok z červenej ďateliny a čierneho fermentovaného čaju, vitamín A, ktorý pleť regeneruje, bambucké maslo a olej z makadámiových orechov.

Krém, 50 ml, Cena: 39 €

 

527 Night Replenisher

Výdatný nočný krém

Krém na suchú pleť napomáha regeneračnému procesu pleti, zvyšuje jej oddolnosť a pružnosť. Obsahuje avokádový olej, kyselinu hyaluronovú, vitamín E a bielu lupinu. Pokožka je ráno oddýchnutá a hladká.

Krém, 50 ml, Cena: 22 €

 

6620 Balancing Cream

Vyvažovací zmatňujúci krém

Hydratuje, zjemňuje póry, normalizuje nadmernú tvorbu mazu a zanecháva pleť hladkú a jemnú. Obsahuje extrakt z ryžových otrúb, huby fomes (práchnovec kopytovitý), červené morské riasy, aloe vera a nylonový púder.

Krém, 50 ml, Cena: 23,50 €

 

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.