Krása

Každá žena je krásna, je však potrebné krásu pestovať a zvýrazňovať. Vonkajšiu krásu zvýrazňuje dokonalá vizáž, čistá pleť a hladká pokožka.

Zdravie

Pestovať vonkajšiu krásu znamená udržiavať pokožku zdravú. Zdravá pleť neobsahuje nečistoty, zápaly a vyrážky ktoré narúšajú jej dokonalý vzhľad.

Relax

Pre atraktívny vzhľad je dôležitá aj vnútorná krása. Vyžaruje ju odpočinuté telo ale aj duša. Relax je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o pleť.

Kozmetický salón Zvolen

Vitajte v salóne Kozmetika Vlasta Zvolen

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom kozmetickom salóne vo Zvolene, kde máme pre Vás pripravené služby zamerané na

  • Klasická i prístrojová starostlivosť o pleť v oblasti tváre, dekoltu a celého tela
  • Odstraňovanie chĺpkov použitím teplého vosku
  • Permanentný make-up v spolupráci s externou kozmetičkou s výbornými referenciami
  • Líčenie pre denné i večerné udalosti, svadobné líčenie pre nevesty
  • Predaj profesionálnych prípravkov nemeckej značky JANSSEN COSMETICS
  • Poradenstvo v problematike starostlivosti o pleť

Májové novinky v katalógu

MaySpoznajte novinky v našej ponuke kozmetiky Janssen Cosmetics zo série pre mastnú pleť. Ak máte záujem o niektoré z produktov z našej ponuky, pošlite nám svoju objednávku mailom do 10.5. Online katalóg aj s cenami nájdete na našich stránkach.

 

4421 AHA Face Cream

Krém s ovocnými kyselinami

Krém s ovocnými kyselinami pre mastnú poškodenú pokožku. Zbavuje pokožku odumretých buniek, znižuje čierne škvrny a zjemňuje póry. Obsahuje ovocné kyseliny a hydratačný cukor. Ideálne na použitie v kombinácii s mikrosilverovým sérom.

Krém, 50 ml, Cena: 22,50 €

 

4431 Microsilver Serum

Sérum so striebrom a AHA kyselinou

Účinne redukuje zápaly, vyrážky a baktérie. Pri pravidelnom používaní dochádza k viditeľnému zlepšeniu kvality pleti. Prečistí a prejasní pleť a aktivuje prirodzenú regeneráciu. Je neparfumovaný. Obsahuje mikro-striebro, kyselinu glykolovú, glycerín, allantoin a D-pantenol.

Sérum, 30 ml, Cena: 25 €

 

4420 Clarifying Cream Gel

Nočný a denný gélokrém na mastnú a nečistú pleť

NOVÁ RECEPTÚRA reguluje tvorbu kožného mazu, hydratuje a zanecháva zamatovú pokožku. Obsahuje butyl avocadat extrakt, aloe vera, červenú morskú riasu a nylonový prášok. Pri pravidelnom používaní sa stav mastnej, nečistej a aknóznej pleti opäť normalizuje.

Krém, 50 ml, Cena: 20,50 €

 

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.