Krása

Každá žena je krásna, je však potrebné krásu pestovať a zvýrazňovať. Vonkajšiu krásu zvýrazňuje dokonalá vizáž, čistá pleť a hladká pokožka.

Zdravie

Pestovať vonkajšiu krásu znamená udržiavať pokožku zdravú. Zdravá pleť neobsahuje nečistoty, zápaly a vyrážky ktoré narúšajú jej dokonalý vzhľad.

Relax

Pre atraktívny vzhľad je dôležitá aj vnútorná krása. Vyžaruje ju odpočinuté telo ale aj duša. Relax je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o pleť.

Kozmetický salón Zvolen

Vitajte v salóne Kozmetika Vlasta Zvolen

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom kozmetickom salóne vo Zvolene, kde máme pre Vás pripravené služby zamerané na

  • Klasická i prístrojová starostlivosť o pleť v oblasti tváre, dekoltu a celého tela
  • Odstraňovanie chĺpkov použitím teplého vosku
  • Permanentný make-up v spolupráci s externou kozmetičkou s výbornými referenciami
  • Líčenie pre denné i večerné udalosti, svadobné líčenie pre nevesty
  • Predaj profesionálnych prípravkov nemeckej značky JANSSEN COSMETICS
  • Poradenstvo v problematike starostlivosti o pleť

Júnové objednávky

KalendárSpoznajte našu ponuku kozmetiky Janssen Cosmetics zo série inspira:med. Ak máte záujem o niektoré z produktov z našej ponuky, pošlite nám svoju objednávku mailom do 14.6. Online katalóg aj s cenami nájdete na našich stránkach.

 

4130 Face Sculpture Serum

Koncentrát na spevnenie pleti

Účinný regeneračný prípravok na spevnenie a vytvarovanie kontúr tváre. Nízko vyskózna emulzia - olej vo vode aktívne posilňuje hlboké regeneračné procesy v pokožke. Spevňuje kontúry tváre, vyhladzuje linky a vrásky, dodáva pleti mladistvý vzhľad a zjemňuje pokožku. Obsahuje sacharid isomerate, liftingový komplex ESP, dlho a krátko reťazcovú kyselinu hyalurónovú.

Sérum, 30 ml, Cena: 35 €

 

4131 Skin Defense Serum

Koncentrát na spevnenie pleti

Vysoko koncentrovaný elixír s okamžitým a dlhodobým účinkom. Skľudňuje pokožku vďaka sensitive komplexu. Ľanový extrakt obmedzuje prenikanie dráždivých látok, znižuje začervenanie a podráždenie. Kyselina hyalurónová vyplňuje vrásky. Po 4 týždňoch používania, citlivosť kože klesne o 60%. Obsahuje sacharid isomerate, hydrolyzát z ľanového semienka a sensitive komplex.

Sérum, 30 ml, Cena: 31 €

 

4135 Youth Preserve Serum

Koncentrát na omladenie pleti

Koncentrát vhodný pre náročnú pokožku na prevenciu starnutia. Má vplyv na zjemnenie vrások, zníženie ich hĺbky, zvýšenie hustoty kože a chráni pred UV žiarením. Obsahuje sacharid isomerate, omladzujúce molekuly RSL a ectoin.

Sérum, 30 ml, Cena: 31 €

 

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.