Obočie, Riasy, Líčenie

Farbenie a úprava obočia

Pekne tvarované a upravené obočie ovplyvňuje celkový výraz tváre. Tvarovanie a úprava obočia v sebe zahŕňa vytrhanie chĺpkov, ktoré prečnievajú z prirodzeného oblúka, preriedenie podľa potreby, aby bolo najhustejšie pri koreni nosa a smerom k spánkom sa stenšovalo a v neposlednom rade aj prifarbenie či zosvetlenie. Takto upravené obočie potom zvýrazňuje oko a dodáva tvári upravený vzhľad.

Trvalá na riasy, Farbenie rias

Zvodný a zmyselný vzhľad získajú mihalnice ich natočením. Riasy sa natočia na malinké natáčky a aplikuje sa špeciálny roztok – trvalá. Oko je po trvalej otvorenejšie a väčšie, riasy sú prehnuté, vyzerajú dlhšie a vy môžete zabudnúť na klieštiky na mihalnice približne na tri mesiace. Mihalnice sú výrazné dokonca aj bez použitia maskary. Pri farbení rias sa používa špeciálna farba, ktorá sa nanáša štetcom. Mihalnice potom vyzerajú dlhšie, hustejšie a zdravšie. Farba na riasach vydrží asi mesiac a na zafarbené mihalnice je možné používať aj špirálu alebo očné linky.

Denné, večerné, svadobné líčenie

V prípade, že sa chystáte na významnú spoločenskú udalosť, nechajte sa nalíčiť profesionálnou kozmetičkou a zažiarte pred svojimi priateľmi, známymi či kolegami. V dnešnej dobe je návšteva kozmetického salónu či vizážistu pred udalosťami ako sú svadby, plesy, stužkové slávnosti, firemné večierky a iné úplnou samozrejmosťou ba až povinnosťou. S použitím profesionálnych prípravkov bude vaša vizáž dokonalá a líčenie bez problémov vydrží až 24 hodín.

 

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.