Superfruit box

991.0071 SuperfruitDarčekový balíček Superfruit

Zázraky sa dejú, stačí skombinovať dva top prípravky od JANSSEN COSMETICS a budete unesení ovocnou silou aktívnych zložiek, ktoré dajú vašej pleti maximálnu hydratáciu, lesk a mladistvú sviežosť s okamžitou redukciou vrások.

Dokonalé duo, ktoré vylepší vzhľad vašej pokožky.

Krém Vitaforce C Cream:
Ošetrujúca aktívna substancia pre zlepšenie vrások a škvŕn spôsobených starnutím zanecháva pokožku hladkú, jemnú a žiariacu. Obsahuje vitamín C, vitamín E, kyselinu hyalúronovú a výťažok z citrónu.

Superfruit Fluid sérum v ampulkách:
Sérum s extratom vitamínu C, čučoriedky, kiwi, limetky, bobule goji a granátového jablka dodajú vašej pokožke maximálnu vitalitu a sviežosť.

Ampulky sú určené na vonkajšie použitie, opatrne zlomte hrdlo ampulky cez uterák a naneste na vyčistenú pleť. Následne použite krém.

Sérum 7 x 2ml, Krém 50ml, Cena: 38,50 €

Objednať

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.