Man - Pre mužov

6100 Soothing BalmUkľudňujúci balzam po holení

Ukľudňujúca emulzia po holení s príjemnou vôňou poskytuje vlhkosť a upokojuje začervenanú a podráždenú pokožku. Obsahuje upokojujúci bisabolol, hydratujúcu kyselinu hyalúronovú, pantenol pre regeneráciu pokožky, bylinkový extrakt z nechtíka a sladkého drievka a vitamín C.

Naniesť na očistenú a oholenú pokožku.

Gél, 50 ml, Cena: 24 €

6200 Energizing Hydro GelOsviežujúci gélo-krém

Osviežujúci ľahký hydratačný gélo-krém poskytuje a reguluje vlhkosť a jeho antioxidanty zabraňujú predčasnému stárnutiu. Obsahuje atlantické riasy z pobrežia Bretónska bohaté na vitamíny, minerály a stopové prvky, ktoré zvlhčujú a revitalizujú pokožku, pantenol pre regeneráciu a ukľudnenie pokožky a vitamín E chrániaci pred starnutím.

Aplikujte dva krát denne na vyčistenú a vysušenú pleť.

Gél, 50 ml, Cena: 26,50 €

6300 Face and Eye VitalizerVyhladzujúci koncentrát

Vyhladzujúci koncentrát pre starostlivosť o očné okolie ale aj celú tvár. Pokožku zanecháva pevnejšiu a pružnejšiu. Je vhodný aj pod krém ako kvalitná hydratácia a zdroj vitamínov. Obsahuje kyselinu hyalúronovú, pentapeptid stimulujúci tvorbu nových kolagénových vlákien a vitamíny C a E.

Aplikujte dva krát denne na vyčistenú a vysušenú pleť.

Gél, 30 ml, Cena: 28,50 €

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.