Vizáž

Obočie

Pekne tvarované a upravené obočie ovplyvňuje celkový výraz tváre. Tvarovanie a úprava obočia v sebe zahŕňa vytrhanie chĺpkov, ktoré prečnievajú z prirodzeného oblúka, preriedenie podľa potreby, aby bolo najhustejšie pri koreni nosa a smerom k spánkom sa stenšovalo a v neposlednom rade aj prifarbenie či zosvetlenie. Takto upravené obočie potom zvýrazňuje oko a dodáva tvári upravený vzhľad.

Farbenie obočia 60 bodov 5,00
Úprava obočia 30 bodov 2,00
Formovanie obočia 40 bodov 3,00

Riasy

Zvodný a zmyselný vzhľad získajú mihalnice ich natočením. Riasy sa natočia na malinké natáčky a aplikuje sa špeciálny roztok – trvalá. Oko je po trvalej otvorenejšie a väčšie, riasy sú prehnuté, vyzerajú dlhšie a vy môžete zabudnúť na klieštiky na mihalnice približne na tri mesiace. Mihalnice sú výrazné dokonca aj bez použitia maskary. Pri farbení rias sa používa špeciálna farba, ktorá sa nanáša štetcom. Mihalnice potom vyzerajú dlhšie, hustejšie a zdravšie. Farba na riasach vydrží asi mesiac a na zafarbené mihalnice je možné používať aj špirálu alebo očné linky.

Trvalá na riasy 300 bodov 25,00
Farbenie rias 90 bodov 7,00

Líčenie

V prípade, že sa chystáte na významnú spoločenskú udalosť, nechajte sa nalíčiť profesionálnou kozmetičkou a zažiarte pred svojimi priateľmi, známymi či kolegami. V dnešnej dobe je návšteva kozmetického salónu či vizážistu pred udalosťami ako sú svadby, plesy, stužkové slávnosti, firemné večierky a iné úplnou samozrejmosťou ba až povinnosťou. S použitím profesionálnych prípravkov bude vaša vizáž dokonalá a líčenie bez problémov vydrží až 24 hodín.

Večerné líčenie 240 bodov 20,00
Svadobné líčenie 360 bodov 30,00