Zákaznícka zóna

Vitajte v zákazníckej zóne,

ak ste držiteľom zákazníckej karty Kozmetika Vlasta, môžete si po prihlásení skontrolovať stav svojho bodového účtu, prípadne zmeniť svoje osobné a prihlasovacie údaje. Vaše prihlasovacie údaje vám boli zaslané na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii v našom salóne.

 

Ešte nemáte zákaznícku kartu?

Neváhajte a pri najbližšej návšteve nášho salónu sa zaregistrujte vyplnením krátkeho formuláru a zaraďte sa tak aj Vy medzi verných klientov s právom využívať výhody zákazníckej karty Kozmetika Vlasta.

 

Body môžete použiť na

 

Pri každej návšteve nášho salónu sa pri platbe za kozmetické služby preukážte svojou zákazníckou kartou a za každé zaplatené euro si na svoje konto pripíšete jeden bod. Nazbierané body môžete využiť na zaplatenie kozmetických služieb a tým ušetriť. Počet bodov potrebných na zaplatenie nájdete v našom cenníku. Z vernostného programu je vylúčený predaj kozmetických produktov a permanentný make-up, nakoľko je pre nás vykonávaný externou kozmetičkou.

1 € = 1 bod

Viac informácií o našom vernostnom programe nájdete v obchodných podmienkach.

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.