Permanentný make‑up

Obočie

Permanentný make-up obočia zvýrazňuje farbu i jeho tvar. Je vyhľadávaný ženami s preriedeným obočím spôsobeným buď vypadaním alebo vytrhaním. Používame dve metódy tetovania: klasické obočie, kedy je vytetovaný súvislý oblúk a čiarkované obočie, kedy sú vytetované malé čiarky napodobňujúce chĺpky. Takéto obočie je potom prirodzenejšie.

Očné linky

Očné linky sa robia podobne ako pri bežnom líčení horné aj dolné. Je ich takmer nemožné rozoznať od liniek, aplikovaných bežnou technikou. Dodávajú tvári krajší a upravený vzhľad.

Pery

Permanentný make-up pier sa aplikuje buď iba ako kontúra pier, kedy sa tetujú len ich obrysy alebo sa pery aj tieňujú teda tetuje sa celá plocha hornej aj dolnej pery. Odtieň kontúry a zvyšku pery môže byť rôzny.


Zákrok je v našom salóne vykonávaný profesionálne vyškolenou kozmetičkou s dlhoročnými skúsenosťami. Samozrejmosťou je vstupná konzultácia a korekcia po približne štyroch týždňoch.

 

 

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.