Nástenka

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a buďte tak ako prvý informovaný o novinkách v salóne, akciách a termínoch objednávania prípravkov pre vaše domáce použitie.

Intenzívne zvlhčujúce a pokožku vyhladzujúce očné vankúšiky s okamžitým účinkom obohatené o 3-násobnú kyselinu hyalurónovú a výťažok z čínskej huby Tremella.

Cena: 14 €

Viac informácií

Predvianočné potešenie v krásnom, luxusnom a vianočnom prevedení. Rozmaznávajte svoju pokožku každý deň od 1. decembra až do Štedrého dňa vysoko koncentrovanými ampulkami s aktívnymi zložkami.

Cena: 49 €

Viac informácií

Hodvábne jemný telový krém obohatený o tri cenné vitamíny A, C a E ako aj bambucké maslo, kyselinu hyalurónovú a Pentavitin®. Po každom kúpeli alebo sprche bude vaša pokožka rozmaznávaná a úžasne vyživená.

Cena: 15 €

Viac informácií

Dodajte svojej pleti mladistvý a svieži lesk s posilňujúcim duom Vitaforce C Skin Complex a Vitaforce C krémom na báze zázračnej zbrane vitamínu C. Vysoko aktívna starostlivosť proti starnutiu zlepšuje žiarivosť pokožky.

Cena: 45,50 €

Viac informácií

Pôsobí špecificky proti jemným linkám a vráskam tým, že zlepšuje elasticitu a odolnosť pokožky. Vysokoúčinná kombinácia retinolu a acetátu vitamínu E zaisťuje sviežu, rovnomernú pleť a dodáva pokožke nádherný lesk.

Viac informácií

Pri príležitosti 25 výročia JASSEN COSMETICS vám ponúkame darčekovú sadu kozmetiky s v boji proti vráskam neprekonateľným retinolom. Dodáva pokožke žiarivosť a pružnosť, stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a vyhladzuje pleť.

Viac informácií