Nástenka

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a buďte tak ako prvý informovaný o novinkách v salóne, akciách a termínoch objednávania prípravkov pre vaše domáce použitie.

Upokojujúce 2-fázové sérum s alantoínom, aloe vera a čajovým extraktom znižuje pocity pnutia a posilňuje prirodzenú kožnú bariéru.

Cena: 22 €

Viac informácií

Najbližšia objednávka produktov JANSSEN COSMETICS bude 16. januára. Svoje objednávky mi posielajte mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

 

Ďakujem Vám za dôveru, ktorú ste mi prejavili počas tohto roka a prajem Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a teším sa na Vašu návštevu aj v roku 2023, v ktorom Vám prajem hlavne pevné zdravie a veľa úspechov.

 

Intenzívne zvlhčujúce a pokožku vyhladzujúce očné vankúšiky s okamžitým účinkom obohatené o 3-násobnú kyselinu hyalurónovú a výťažok z čínskej huby Tremella.

Cena: 14 €

Viac informácií

Hodvábne jemný telový krém obohatený o tri cenné vitamíny A, C a E ako aj bambucké maslo, kyselinu hyalurónovú a Pentavitin®. Po každom kúpeli alebo sprche bude vaša pokožka rozmaznávaná a úžasne vyživená.

Cena: 15 €

Viac informácií

Dodajte svojej pleti mladistvý a svieži lesk s posilňujúcim duom Vitaforce C Skin Complex a Vitaforce C krémom na báze zázračnej zbrane vitamínu C. Vysoko aktívna starostlivosť proti starnutiu zlepšuje žiarivosť pokožky.

Cena: 45,50 €

Viac informácií