Nástenka

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a buďte tak ako prvý informovaný o novinkách v salóne, akciách a termínoch objednávania prípravkov pre vaše domáce použitie.

stop coronavirusMilí klienti,
nakoľko je môj test negatívny, zajtra otváram svoj salón a teším sa na vašu návštevu. V súlade s uznesením vlády SR č. 693 z 28. októbra 2020 a vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR č. 16 z 30. októbra 2020 smiem v čase od 2. do 8. novembra 2020 v salóne prijímať iba osoby ktoré majú výnimku zo stále platného zákazu vychádzania.

Viac informácií

stop coronavirusMilí klienti,
je mi veľmi ľúto, ale na základe vzniknutej situácie budem mať opäť až do odvolania zatvorené. Pevne verím, že to nebude trvať dlho a teším sa opäť na vašu návštevu.

Viac informácií

Kaviárové ošetreniePozývam vás vyskúšať nové, mimoriadne príjemné ošetrenie prípravkami z extraktov z čierneho kaviáru plného vitamínov a minerálov. Vďaka jeho revitalizačným, hydratačným a osviežujúcim účinkom zostáva pleť hodvábne hebká a plná energie.

Cena ošetrenia je 45 €.

Mám záujem

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.