Starajte sa o vašu pleť aj po opustení kozmetického salónu. Ponúkame vám kvalitné prírodné profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS, ktoré si môžete v našom salóne objednať. V kombinácii s pravidelnou návštevou kozmetického salónu sa Vám Vaša pokožka odvďačí zdravším, krajším a mladším vzhľadom.

Nemecká spoločnosť JANSSEN COSMETICS prináša na trh kozmetické prípravky s farmaceuticky čistými a vysoko účinnými aktívnymi látkami. Tento systém sa nazýva Cosmeceuticals a spája kozmetiku s farmaceutikou. Prípravky sú zoradené do sérií podľa typu pleti, pričom každá séria je založená na aktívnom koncepte určenom pre daný typ pleti.

Vyberte si z našej ponuky a starajte sa o svoju krásu aj doma. Produkty JANSSEN COSMETICS a ich ceny nájdete v našom on-line katalógu. V prípade ďalších otázok na produkty nás neváhajte kontaktovať. Prípravky objednávame približne v polovici každého kalendárneho mesiaca. Aby ste nezmeškali objednávku, sledujte nás na sociálnych sieťach alebo sa prihláste k odberu nášho informačného letáku.


Objednajte si priamo tu:


Nám. SNP 25
Zvolen
960 01
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
0907 341 890

Poslať správu. Všetky polia označené * sú povinné.

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.