Limitovaná edícia

Adventný kalendár s ampulkami

Set, 24 ks

Predvianočné potešenie v krásnom, luxusnom a vianočnom prevedení. Rozmaznávajte svoju pokožku každý deň od 1. decembra až do Štedrého dňa vysoko koncentrovanými ampulkami s aktívnymi zložkami.

Viac informácií

Darčekový beauty box

Set, 8 ks

Nádherná kombinácia, ktorá dopĺňa rituál zimnej starostlivosti, zabalená v opakovane použiteľnej vysoko kvalitnej darčekovej krabičke a naplnená špeciálnymi ošetrujúcimi produktami.

Viac informácií

Hyalurónový obnovovací krém

Krém, 30 ml

Hyaluron³ Replenish Cream vo vianočnom dizajne a špeciálnej veľkosti. Bohatá 24-hodinová starostlivosť pre suchú pleť, ideálna ochrana v zime pred chladom.

Viac informácií

Tyčinka na pery

Krém, 4,6 g

Tyčinka na pery s kvalitným bambuckým maslom a vitamínom E dodáva perám hebkosť a vláčnosť. V zime je ideálny do kabelky pre optimálnu ochranu pred chladným počasím a suchým vzduchom z kúrenia.

Viac informácií

Adventný kalendár inspira:cosmetics

Set, 24 ks

Predvianočné potešenie v krásnom, luxusnom a vianočnom prevedení aj v podaní inspira:cosmetics. Rozmaznávajte svoju pokožku každý deň od 1. decembra až do Štedrého dňa vysoko koncentrovanými prípravkami s aktívnymi zložkami.

Viac informácií

Vyhladzujúci gél na očné kontúry

Gél, 15 ml

Krištáľovo čistý modrý krémový gél JANSSEN COSMETICS, ktorý sa veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky. Kombinácia látok sa dokonale prispôsobí povrchu pleti a prispieva k prirodzenému liftingovému efektu.

Viac informácií

Dvojzložkové upokojujúce sérum

Sérum, 30ml

Upokojujúce 2-fázové sérum s alantoínom, aloe vera a čajovým extraktom znižuje pocity pnutia a posilňuje prirodzenú kožnú bariéru.

Viac informácií

Sérum pre náročnú pleť

Sérum, 30ml

Pôsobí špecificky proti jemným linkám a vráskam tým, že zlepšuje elasticitu a odolnosť pokožky. Vysokoúčinná kombinácia retinolu a acetátu vitamínu E zaisťuje sviežu, rovnomernú pleť a dodáva pokožke nádherný lesk.

Viac informácií