Limitovaná edícia

991.0094 Caviar Pearl ElixirElixír z kaviárových perál

Luxusné sérum proti starnutiu poskytuje pokožke príjemnú vlhkosť, znateľne väčšiu vláčnosť a mladistvý svieži vzhľad. Kombinuje vynikajúce ingrediencie, ako je extrakt zo vzácneho kaviáru, extrakty z rias a hyalurón. Čierne perly sa otvárajú jemným tlakom na dávkovač a kombinujú sa s priehľadným gélom s úžasne jemnou textúrou.

Sérum, 28ml, Cena 42 €

Mám záujem

991.0095 Adventný kalendár 2020Obsahuje

6 x Hyaluron Fluid, 5 x Skin Contour Fluid, 3 x Anti-Wrinkle Booster, 3 x Brilliance Shine Elixir, 2 x Eye Flash Fluid pre očné okolie, 4 x limited edition Superfruit Fluid pre exkluzívnu starostlivosť a Skin Contour Cream na Štedrý večer.

Ampulky + krém, Cena 40 €

Mám záujem

991.0097 Winter CreamZimný krém

Tento exkluzívny zimný krém vhodný pre celú rodinu zmierňuje pocity napätia, posilňuje funkciu ochrannej bariéry pokožky, dodáva jej vzácnu vlhkosť a vyživuje ju prospešnými zložkami, ako je bambucké maslo a makadamiový olej.

Krém 50ml, Cena 18 €

Mám záujem

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.