Limitovaná edícia

Hyalurónová očná maska

Vankúšiky 3 x 2 ks, Cena: 14 €

Intenzívne zvlhčujúce a pokožku vyhladzujúce očné vankúšiky s okamžitým účinkom obohatené o 3-násobnú kyselinu hyalurónovú, paracress a kofeín.

Viac informácií

Darčekový C-Duo set

Set, Cena: 45,50 €

Dodajte svojej pleti mladistvý a svieži lesk s posilňujúcim duom Vitaforce C Skin Complex a Vitaforce C krémom na báze zázračnej zbrane vitamínu C.

Viac informácií

Adventný kalendár s ampulkami

Set, Cena: 49 €

Predvianočné potešenie v krásnom, luxusnom a vianočnom prevedení. Rozmaznávajte svoju pokožku každý deň od 1. decembra až do Štedrého dňa vysoko koncentrovanými ampulkami s aktívnymi zložkami.

Viac informácií

Krém s vitamínom A, C  a E

Krém, 75 ml, Cena: 15 €

Hodvábne jemný telový krém obohatený o tri cenné vitamíny A, C a E ako aj bambucké maslo, kyselinu hyalurónovú a Pentavitin®.

Viac informácií

Sérum pre náročnú pleť

Set, Cena: 49,50 €

Pôsobí špecificky proti jemným linkám a vráskam tým, že zlepšuje elasticitu a odolnosť pokožky. Vysokoúčinná kombinácia retinolu a acetátu vitamínu E zaisťuje sviežu, rovnomernú pleť a dodáva pokožke nádherný lesk.

Viac informácií

Best Of Box

Set, Cena: 66 €

Pri príležitosti 25 výročia JASSEN COSMETICS vám ponúkame darčekovú sadu kozmetiky s v boji proti vráskam neprekonateľným retinolom. Dodáva pokožke žiarivosť a pružnosť, stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a vyhladzuje pleť.

Viac informácií