Mature skin - Zrelá pleť

Luxusný čistiaci prípravok

Krém, 50 ml

Čistiaci prípravok pre poškodenú a náročnú pleť, ktorý je vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku.

Viac informácií

Tonikum pre zrelú pleť

Tonikum, 200 ml

Veľmi jemné tonikum bez alkoholu s inovatívnou micelárnou technológiou pre zrelú pleť. Uvoľňuje zbytky nečistôt, osviežuje a viaže v pleti vlhkosť.

Viac informácií

Luxusný čistiaci olej

Olej, 100 ml

Zlaté potešenie - čistiaci olej so 100% prírodnými olejmi so zlatými trblietkami na dôkladné vyčistenie pleti. Má zlatý lesk a odstráni dokonca aj vodeodolný očný make-up.

Viac informácií

Enzymatický peelingový gel

Peeling, 50 ml

Peeling pre zrelú ale aj veľmi citlivú pleť jemne bez mechanického účinku odstraňuje prebytočnú rohovinu z pokožky, ktorá potrebuje regeneráciu.

Viac informácií

Krém na posilnenie štruktúry pleti

Krém, 50 ml

Viditeľne regeneruje, hydratuje a zadržiava v pleti vlhkosť. Zlepšuje štruktúru pokožky a zvyšuje jej pružnosť. Pomáha aj pri regenerácii pleti poškodenej UV žiarením.

Viac informácií

Liftingový krém proti starnutiu

Krém, 50 ml

Bohatý krém pre pevnejšie kontúry tváre prezývaný aj "krémový skalpel". Obsahuje elastín stimulujúce peptidy pre spevnenie tkaniva s liftingovým efektom na kontúry tváre.

Viac informácií

Výdatný krém na posilnenie pleti

Krém, 50 ml

Výdatný krém na posilnenie bariérovej funkcie pleti, zanecháva ochranný film, redukuje vrásky, vypína a hydratuje pokožku.

Viac informácií

Sérum pre regeneráciu buniek

Sérum, 30 ml

Vysoko koncentrované sérum proti starnutiu ktoré spevňuje, zmäkčuje a ukľudňuje pokožku. Poskytuje komplexnú regeneráciu zrelej pleti a posilňuje jej štruktúru.

Viac informácií