Mature skin - Zrelá pleť

1100 Multi Action Cleansing BalmLuxusný čistiaci prípravok

Čistiaci prípravok pre poškodenú a náročnú pleť, ktorý je vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku. Hodvábne jemná krémovo-gélová textúra s murumuru maslom, olejom z marhuľových jadier a olejom z pupalky dvojročnej posilňuje kožnú bariéru a chráni ju pred vysúšaním. Výťažok z malinovej stonky + vitamín E majú antioxidačné účinky.

Naneste malé množstvo na tvár, krk a dekolt, vmasírujte mokrými prstami a zvyšky odstráňte.

Krém, 50 ml, Cena 20 €

1101 Micellar Skin TonicTonikum pre zrelú pleť

Veľmi jemné tonikum bez alkoholu s inovatívnou micelárnou technológiou pre zrelú pleť. Uvoľňuje zbytky nečistôt, osviežuje a viaže v pleti vlhkosť. Obsahuje sacharidové izomeráty a kyselinu hyalúronovú dlhoreťazcovú.

Ráno a večer po očistení čistiacim prípravkom nalejte na vatový tampón a naneste na tvár, krk a dekolt.

Tonikum, 200 ml, Cena 20 €

1107 Skin Refining Enzyme PeelEnzymatický peelingový gel

Peeling pre zrelú ale aj veľmi citlivú pleť jemne bez mechanického účinku odstraňuje prebytočnú rohovinu z pokožky, ktorá potrebuje regeneráciu. Rýchlo preniká do pokožky, neobsahuje lipidy, pokožku zanecháva hladkú. Obsahuje subtilizín - biotechnologicky odvodený enzým, ktorý rozpúšťa bielkovinové zložky medzi bunkami najvyššej vrstvy pokožky a tým podporuje jej exfoliačný - odlupovací proces.

Jeden až dva dni v týždni naniesť večer na vyčistenú pleť a nechať pôsobiť celú noc. Ráno pleť očistiť zvyčajným prípravkom.

Peeling, 50 ml, Cena: 24,50 €

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.