Fair skin - Bielenie pleti

3300 Melafadin Cleansing PowderČistiaci prášok pre svetlejšiu pleť

Vytvára jemnú krémovú penu s príjemnou vôňou, ktorá pleť čistí, rozžiaruje a zanecháva ju matnú a sviežu zároveň. Obsahuje čistý vitamín C, kyselinu askorbovú, kokosové mastné kyseliny, čistiace tenzidy založené na surových rastlinných materiáloch, oxid titaničitý - biely pigment pre optické zosvetlenie pleti a kremičitý prášok.

Ráno a večer napeňte s trochou vody a umyte tvár. Opláchnite množstvom vody.

Prášok, 60 g

3301 Melafadin tonerTonikum pre svetlejšiu pleť

Osviežujúce tonikum na tvár pre žiarivo svetlú pleť zanecháva pocit úplne čistej pleti, zjemňuje póry a jeho hodnota pH je veľmi blízka pokožke. Obsahuje výťažok z koreňov stromu moruše bielej, rastlinný extrakt SORR - vysoko aktívny extrakt zložený z Siegesbeckie Orientalis a Rabdosia Rubescens, ktorý má upokojujúci a antioxidačný účinok a podporuje rovnomernú žiarivú pleť. Obsahuje tiež Glycerín a aloe vera, ktoré pleť hydratujú, vyhladzujú a upokojujú.

Nalejte na vatový tampón a naneste na vyčitenú pleť na tvári.

Tip: Pomocou štetca v miske zmiešajte s Melafadin Cleansing powder kým sa nevytvorí pena požadovanej hustoty a umyte ňou tvár.

Tonikum, 100 ml

3307 Brightening exfoliatorRozjasňujúci peeling

Rozjasňujúci peeling vyhladzuje a zjemňuje pokožku, má pH blízke pokožke a je základom pre rozjasňujúcu starostlivosť o vašu pleť. Obsahuje polyetylénové guličky pre odstránenie zrohovatenej vrstvy pokožky, kyselinu citrónovú, ktorá rozpúšťa spojivo medzi zrohovatenými bunkami a zlepšuje povrchovú štruktúru pleti a oxid titaničitý - biely pigment pre optické rozjasnenie pokožky.

Dvakrát týždenne naneste na vyčistenú pleť na tvári a na krku a masírujte. Zvyšky opláchnite veľkým množstvom vody.

Tip: použitím čistiacej kefky zvýšite účinok peelingu.

Krém, 50 ml

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.