Trend edition - Nové trendy

Luxusný kaviárový krém

Krém, 50 ml

Čierne zlato pre pokožku - bohatá protistarnúca starostlivosť s výťažkom kaviáru. Zažite luxus s výnimočným pokožku vyhladzujúcim a regeneračným efektom tohto krému.

Viac informácií

Krém s morským kolagénom

Krém, 50ml

Tento spevňujúci krém proti starnutiu s morským kolagénom špecificky pôsobí proti zmenšujúcej sa pevnosti tkaniva a vzniku vrások. Bohaté zloženie pomáha pokožke strojnásobiť jej prirodzený obsah kolagénu, takže vyzerá mladistvo a pevnejšie.

Viac informácií

Oslnivý žiarivý krém

Krém, 50 ml

Dlho trvajúce inovatívne 24-hodinové ošetrenie pre žiarivý efekt obsahuje dvojnásobnú dávku kyseliny hyalurónovej a pigmenty s efektom „soft focus“, ktoré okamžite skrášlia pokožku.

Viac informácií

Probiotický krém proti znečisteniu

Krém, 50ml

Krém proti znečisteniu PROBIOTICS posilňuje mikrobióm pokožky, inovatívny extrakt z mikrorias chráni pred digitálnym starnutím pleti spôsobeným modrým svetlom displeja telefónov a tabletov a pôsobí ako ochranný štít pred negatívnymi prírodnými vplyvmi.

Viac informácií

Sérum pre žiarivý efekt

Sérum, 30 ml

Pokožke dodáva okamžitý viditeľný žiarivý efekt, poskytuje dlouhotrvajúcu vlhkosť, posilňuje pokožku proti vonkajším vplyvom, pôsobí proti starnúco, retušuje a zanecháva hladšiu a rovnomernú pleť.

Viac informácií

Probiotické sérum pre imunitu

Sérum, 30ml

Vysoko koncentrované sérum stabilizuje imunitné bunky pokožky, posilňuje jej mikrobióm a chráni ju pred digitálnym starnutím spôsobeným modrým svetlom displeja tabletov a telefónov.

Viac informácií

Očný roll-on

Sérum, 15ml

Oživuje unavenú oblasť očí, znižuje opuch, poskytuje intenzívnu vlhkosť, vyhladzuje vrásky a rozžiaruje. Ideálny ako podklad pod make-up a na cesty.

Viac informácií

Detoxikačný krém

Krém, 50 ml

Krém zabraňuje poškodzovaniu buniek oxidáciou, stimuluje bunkové detoxikačné systémy a redukuje škvrny spôsobené starnutím pleti.

Viac informácií