Make up

8700.0x Perfect Radiance Make UpDlhotrvajúci make-up

Dlhotrvajúci napriek tomu veľmi ľahký make-up, ktorý sa čiastočne farebne prispôsobí pleti. Nezráža sa vo vráskach a zanecháva zamatovú pleť. Dodáva a zadržiava v pleti vlhkosť, spomaľuje starnutie, je vodeodolný a chráni aj pred UVA a UVB žiarením. Obsahuje svetlo rozptyľujúce pigmenty, farbivo s mastnými a aminokyselinami pre ľahkú distribúciu, sacharidové izomeráty pre udržanie vlhkosti, oxid titaničitý pre ochranu pred svetlom a vitamíny C a E.

Po očistení pleti rovnomerne naniesť na tvár a jemne vmasírovať. Môžete tiež použiť navlhčenú hubku.

Odtiene:
8700.00
8700.01
8700.02
8700.04

Krém, 30ml

84001 Perfect Cover CreamŠpeciálna krycia pasta 

Kamufláž s vysokým krycím účinkom zakrýva nedokonalosti a anomálie pokožky ako sú jazvy, akné, škvrny, začervenanie, pehy, žilky či kŕčové žily. Je dobrý aj ako make-up pre špeciálne príležitosti. Dodáva sa v odtieňoch od krémovo bielej až po tmavo hnedo oranžovú.

Použite na hydratačným prípravkom dôkladne vyčistenú pleť. Kamufláž sa pri styku s pokožkou začne topiť a preto sa ľahko rozotiera či už pomocou prstov alebo navlhčenej hubky.

Tip: použite aj na zakrytie kruhov pod očami.

Odtiene:
84001, 84002, 84003, 84004, 84005

Krém, 5 ml

841 Perfect Powder FixingFixačný púder

Jemný bezfarebný fixačný púder po nanesení na kamuflážny make-up vytvára vodeodolný a oteruvzdorný povrch. Je však vhodný aj pre fixáciu bežného mejkapu. Takýto make-up potom odolá dažďu, vetru či dokonca sprchovaniu a kúpaniu sa v mori.

Výdatne aplikujte na kamufláž alebo make-up, ktorý potom perfektne drží. Po desiatich minútach je make-up vodeodolný a oteruvzdorný. Zvyšky zotrite štetcom.

Púder, 30 ml

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.