Demanding skin - Náročná pleť

Rozjasňujúca čistiaca emulzia

Pleťová voda, 200 ml

Výdatná čistiaca emulzia preniká do hydrolipidických bariér pleti, zanecháva ju čistú a sviežu a zabraňuje pocitu napätia.

Viac informácií

Rozjasňujúci osviežovač pleti

Tonikum, 200 ml

Nealkoholické tonikum s extraktom koreňa moruše bielej. Zjemňuje póry, lepšie pripravuje pokožku následne absorbovať ošetrujúce prípravky a zanecháva pleť sviežu a hydratovanú.

Viac informácií

Peeling na tvár s brúsnymi časticami

Peeling, 50 ml

Exfoliačný krém na prečistenie a stimuláciu buniek a krvného obehu. Zbavuje pokožku odumretých buniek, čiernych bodiek a červených škvŕn.

Viac informácií

Bohatý krém na vyhladenie pokožky

Krém, 50 ml

Viditeľne zlepšuje štruktúru, zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky. Pomáha predchádzať predčasnému starnutiu a stimuluje prirodzené funkcie pokožky.

Viac informácií

Tónovaný denný krém s SPF 10

Krém, 50 ml

Tónovaný denný krém s ochranou proti slnečnému žiareniu s faktorom 10. Hydratuje a vyrovnáva vrásky spôsobené suchom.

Viac informácií

Ľahký liftingový krém

Krém, 50 ml

Ľahký liftingový krém s nižším obsahom tuku zvyšuje pružnosť, jemnosť a pevnosť pleti. Intenzívne zvlhčuje pokožku a bojuje so známkami unavenej kože, zanecháva ju hodvábne jemnú a hladkú.

Viac informácií

Intenzívny obnovujúci krém

Krém, 50 ml

Výdatný liftingový krém s okamžitým účinkom pre náročnú pleť. Poskytuje väčšiu odolnosť a pružnosť a pôsobí proti predčasnému stárnutiu pleti.

Viac informácií

Krém s vitamínom C

Krém, 50 ml

Krém s vitamínom C pre mladistvú a hladkú pleť, stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, neutralizuje voľné radikály, rozžiaruje náročnú pleť, osviežuje, má príjemnú vôňu a chráni pred predčasným starnutím pleti.

Viac informácií