Dry skin - Suchá pleť

Čistiace mlieko pre každý typ pleti

Pleťové mlieko, 200 ml

Rozpúšťa a dôkladne odstraňuje nečistotu, mastnotu a make-up. Obsahuje avokádový olej bohatý na prírodné mastné kyseliny a vitamíny A, E a D.

Viac informácií

Spevňujúce tonikum pre povzbudenie pleti

Tonikum, 200 ml

Stabilizuje hodnotu pH pleti. Pleť aktivuje, tonizuje a jemne ju osviežuje.

Viac informácií

Jemný pleťový peeling

Peeling, 50 ml

Zjemňuje pleť, dodáva jej ružový nádych, zbavuje ju odumretých buniek a čiernych bodiek.

Viac informácií

Hydro aktívny gél

Gél, 50 ml

Ultraľahký hydratačný krém hydratuje pokožku do hĺbky pre svieži a prirodzený lesk. Zároveň poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pred stratou vlhkosti. Kyselina hyalurónová redukuje vrásky spôsobené suchosťou a dodáva pokožke hodvábne jemnú a sviežu pleť.

Viac informácií

Super hydratačný krém

Krém, 50 ml

Vysoko účinný hydratačný krém upokojuje pokožku a dodáva jej úžasnú hodvábnu hladkosť. Pleť je intenzívne a dlhodobo zásobená maximálnou vlhkosťou až do hĺbky a vrásky sú vyhladené. Zároveň sa posilňuje prirodzená bariérová funkcia pokožky, ktorá ju chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Viac informácií

Hyalurónový obnovovací krém

Krém, 50 ml

Suchá pokožka s nižším obsahom tuku dostáva výrazné uvoľnenie, pružnosť a vláčnosť. Pôsobí regeneračne cez noc a posilňuje kožnú bariéru. Nepretržitý hydratačný krém poskytuje okamžite viditeľný vyhladzujúci účinok, dopĺňa vlhkosť a lipidové zásoby pokožky.

Viac informácií

Kapsule vyrovnávajúce vlhkosť

Kapsule, 50 ks

S kyselinou hyaluronovou, peptidmi a silikónom, vhodné pre pleť výrazne starnúcu, so stratou hydratácie, ochabnutú a nevyváženú.

Viac informácií

Expresný zvlhčujúci koncentrát

Koncentrát, 30 ml

Inovatívne sérum je absolútny zosilňovač vlhkosti. Suchá pokožka je okamžite viditeľne vyhladená a pleť opäť 6iari mladistvo a sviežo. Dlhodobo sa zvyšuje vlhkosť pokožky a posilňuje sa kožná bariéra a vlastný obranný systém pokožky.

Viac informácií