inspira: med

4100 Prime CleanserBohatá čistiaca emulzia s AHA kyselinami

Hydratačné čistiace mlieko s prírodnými ovocnými kyselinami pre všetky typy pleti. Odstraňuje make-up, nečistoty, pot a maz. Obsahuje ovocné kyseliny z citrónu, ananásu a hrozna a kyselinu salicylovú.

Naneste na tvár a dekolt, masírujte a opláchnite vlažnou vodou. Zabráňte kontaktu s očami a nepoužívajte dlhšie ako 3 - 5 minút.

Pleťové mlieko, 150 ml

4105 Skin Cleansing GelOdličovač tváre a očného make-upu

Veľmi jemne odstraňuje make-up a očný make-up. Pracuje veľmi šetrne bez silného trenia a škriabania. pH má ľahko alkalické. Obsahuje butylenglykol.

Naneste na pokožku a opláchnite vlažnou vodou.

Gél, 150 ml

4120 Restorative CreamRegeneračný krém s ovocnými kyselinami

Krém pre rýchlu obnovu pleti s prírodnými ovocnými kyselinami, kyselinou salicylovou a hydratačnými zložkami. Vďaka ovocným kyselinám zlepšuje štruktúru pleti, redukuje vrásky a jazvy, zjemňuje pokožku, hydratuje, spevňuje pleť, prejasňuje pokožku a zabraňuje tvorbu nových škvŕn. Odporúča sa pre všetky typy pleti, predovšetkým však na mastnú a nečistú pleť. Obsahuje skvalan, ovocné kyseliny z citrónu, ananásu a hrozna, kyselinu salicylovú.

Večer vmasírujte do pokožky. Aplikujte len na zdravú neporušenú pokožku. Zabráňte kontaktu s očami alebo sliznicami. V prípade podráždenia okamžite umyte.

Krém, 50 ml

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.