Inspira med

inspira: med

Bohatá čistiaca emulzia s AHA kyselinami

Pleťové mlieko, 150 ml

Hydratačné čistiace mlieko s prírodnými ovocnými kyselinami pre všetky typy pleti. Odstraňuje make-up, nečistoty, pot a maz. Obsahuje ovocné kyseliny z citrónu, ananásu a hrozna a kyselinu salicylovú.

Viac informácií

Zázračné tonikum

Tonikum, 150 ml

Tonikum s ľahkým exfoliačným účinkom pre dôkladné dočistenie, vyhladenie a prejasnenie pleti. Vhodné predovšetkým pre nerovnomerne pigmentovanú, náročnú pleť a pre pleť so sklonmi k masteniu. Odstraňuje odumreté kožné bunky dokonca aj z pórov.

Viac informácií

Odličovač tváre a očného make-upu

Gél, 150 ml

Veľmi jemne odstraňuje make-up a očný make-up. Pracuje veľmi šetrne bez silného trenia a škriabania. pH má ľahko alkalické. Obsahuje butylenglykol.

Viac informácií

Regeneračný krém s ovocnými kyselinami

Krém, 50 ml

Krém pre rýchlu obnovu pleti s prírodnými ovocnými kyselinami, kyselinou salicylovou a hydratačnými zložkami. Vďaka ovocným kyselinám zlepšuje štruktúru pleti a redukuje vrásky.

Viac informácií

Krém na ochranu pleti

Krém, 50 ml

Bohatý hydratačný krém s obsahom tuku 25% pomáha pri budovaní intaktného hydro-lipidového filmu. Ošetrujúci a zvlhčujúci krém skľudňuje pokožku počas dňa aj noci.

Viac informácií

Krém udržujúci mladú pleť

Krém, 50 ml

Krém novej koncepcie na udržanie mladosti a vitality. Krém má i regeneračný účinok na kožné tkanivo. Je to vidieť na redukcii jemných vrások a zvýšení hustoty kože.

Viac informácií

Regeneračný a posilňujúci krém

Krém, 50 ml

Krém, ktorý pomáha posilniť hlbokú regeneráciu a spomaľuje proces starnutia. Vysoko aktívny rastlinný extrakt SORR bojuje proti nevzhľadnému hromadeniu melanínu (hnedé škvrny) a začervenaniu, ktoré sa môžu vyvinúť v starobe.

Viac informácií

Denný ochranný a regeneračný krém

Krém, 50 ml

Vyhladzuje jemné linky a vrásky a zároveň chráni proti predčasnému starnutiu pleti v jedinom kroku. Bylinkové prísady chránia pred cievnou dilatáciou a zlepšujú stav červených škvŕn na koži.

Viac informácií