inspira: med

Bohatá čistiaca emulzia s AHA kyselinami

Pleťové mlieko, 150 ml

Hydratačné čistiace mlieko s prírodnými ovocnými kyselinami pre všetky typy pleti. Odstraňuje make-up, nečistoty, pot a maz. Obsahuje ovocné kyseliny z citrónu, ananásu a hrozna a kyselinu salicylovú.

Viac informácií

Odličovač tváre a očného make-upu

Gél, 150 ml

Veľmi jemne odstraňuje make-up a očný make-up. Pracuje veľmi šetrne bez silného trenia a škriabania. pH má ľahko alkalické. Obsahuje butylenglykol.

Viac informácií

Trojfázový čistiaci gél

Gél, 100 ml

Pri aplikácii sa gél premení na olej a po opláchnutí vodou na mlieko, čím dôkladne čistí pokožku tváre a veľmi šetrne odstraňuje častice rozpustné v oleji a vo vode, ako je intenzívny make-up, kožný maz a znečistenie vonkajším prostredím.

Viac informácií

Regeneračný krém s ovocnými kyselinami

Krém, 50 ml

Krém pre rýchlu obnovu pleti s prírodnými ovocnými kyselinami, kyselinou salicylovou a hydratačnými zložkami. Vďaka ovocným kyselinám zlepšuje štruktúru pleti a redukuje vrásky.

Viac informácií

Krém na ochranu pleti

Krém, 50 ml

Bohatý hydratačný krém s obsahom tuku 25% pomáha pri budovaní intaktného hydro-lipidového filmu. Ošetrujúci a zvlhčujúci krém skľudňuje pokožku počas dňa aj noci.

Viac informácií

Krém pre zosvetlenie pleti

Krém, 50 ml

Prejasňujúci nočný krém potrebný pre dlhodobú pravidelnú nočnú ochranu hyperpigmentovanej pleti. Kombinuje optimálnu starostlivosť s aktívnymi účinnými látkami pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie hydratácie.

Viac informácií

Krém udržujúci mladú pleť

Krém, 50 ml

Krém novej koncepcie na udržanie mladosti a vitality. Krém má i regeneračný účinok na kožné tkanivo. Je to vidieť na redukcii jemných vrások a zvýšení hustoty kože.

Viac informácií

Regeneračný a posilňujúci krém

Krém, 50 ml

Krém, ktorý pomáha posilniť hlbokú regeneráciu a spomaľuje proces starnutia. Vysoko aktívny rastlinný extrakt SORR bojuje proti nevzhľadnému hromadeniu melanínu (hnedé škvrny) a začervenaniu, ktoré sa môžu vyvinúť v starobe.

Viac informácií