Oily skin - Mastná pleť

Čistiaci gél na mastnú pleť

Gel, 200 ml

Obsahuje kvasinkový extrakt, alantoin a decyl glucosid. Redukuje a normalizuje činnosť tukových žliaz, pôsobí ľahko adstringentne.

Viac informácií

Pleťová voda pre mastnú a nečistú pleť

Pleťová voda, 200 ml

Optimálne pripravuje pleť pre ďalšie ošetrenie, zabraňuje zápalom a čiernym bodkám a normalizuje nadmernú produkciu mazu.

Viac informácií

Exfoliace s prejasňujúcim účinkom (pH 4,2)

Krém, 30 ml

Gél s ovocnými (AHA) kyselinami šetrne odstraňuje odumreté bunky pokožky, čistí upchaté póry, stimuluje rýchlejšiu obnovu pokožky, zosvetľuje pigmentové škvrny.

Viac informácií

Nočný a denný gélokrém na mastnú a nečistú pleť

Krém, 50 ml

Reguluje tvorbu kožného mazu, hydratuje a zanecháva zamatovú pokožku. Obsahuje butyl avocadat extrakt, aloe vera, červenú morskú riasu a nylonový prášok.

Viac informácií

Krém s ovocnými kyselinami

Krém, 50 ml

Krém s ovocnými kyselinami pre mastnú poškodenú pokožku. Zbavuje pokožku mŕtvych buniek, znižuje čierne škvrny a zjemňuje póry.

Viac informácií

Gélový koncentrát k lokálnemu ošetreniu problematickej pleti.

Krém, 30 ml

Koncentrát k lokálnemu skľudneniu pleti. Obsahuje exktrakt z listov olív, červenú morskú riasu, aloe vera a kyselinu salicylovú.

Viac informácií

Sérum so striebrom a AHA kyselinou

Sérum, 30 ml

Účinne redukuje zápaly, vyrážky a baktérie. Pri pravidelnom používaní dochádza k viditeľnému zlepšeniu kvality pleti. Prečistí a prejasní pleť a aktivuje prirodzenú regeneráciu.

Viac informácií

Špeciálna hĺbkovo čistiaca maska

Krém, 75 ml

Zjemnňuje póry, pôsobí proti zápalom, normalizuje činnosť mazových žliaz a tvorbu mazu a zanecháva pokožku hodvábne matnú.

Viac informácií