Oily skin - Mastná pleť

4400 Clarifying Cleansing GelČistiaci gél na mastnú pleť

Obsahuje kvasinkový extrakt, alantoin a decyl glucosid. Redukuje a normalizuje činnosť tukových žliaz, pôsobí ľahko adstringentne. Zabraňuje zápalom, škvrnám a čiernym bodkám.

Gél ráno a večer jemne naniesť a napeniť na tvár, krk a dekolt. Umyť vlažnou vodou. Potom tonizovať prípravkom Purifying Tonic Lotion prípadne inou pleťovou vodou.

Gel, 200 ml

4401 Purifying Tonic LotionPleťová voda pre mastnú a nečistú pleť

Optimálne pripravuje pleť pre ďalšie ošetrenie, zabraňuje zápalom a čiernym bodkám a normalizuje nadmernú produkciu mazu. Obsahuje alantoin a kvasinkový výťažok. Vhodná aj po depilácií na tvári, ako aj po celom tele.

Ráno a večer po vyčistení prípravkom Clarifying Cleansing Gel vtrieť pomocou vatového tampónu do pokožky na tvári a krku.

Pleťová voda, 200 ml

4407 Bio-Fruit Gel ExfoliatorExfoliace s prejasňujúcim účinkom (pH 4,2)

Gél s ovocnými (AHA) kyselinami šetrne odstraňuje odumreté bunky pokožky, čistí upchaté póry, stimuluje rýchlejšiu obnovu pokožky, zosvetľuje pigmentové škvrny.

Po vyčistení pleti výdatne naneste na tvár a krk 2 až 3 krát týždenne, vynechajte okolie očí. Po 5 - 15 minútach krátko vmasírujte, zvyšky odstránte hubkou a opláchnite vlažnou vodou.

Tip: V domácom ošetrení možno použiť aj ako mesačnú kúru k prečisteniu pleti.

Krém, 30 ml

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.