Oily skin - Mastná pleť

Jemný čistiací gel

Gél, 200 ml

Čistiaci gél s pantenolom na jemné čistenie skôr suchej, nečistej pokožky. Tento jemný gél odstraňuje nečistoty a prebytočný kožný maz a zároveň zachováva vlhkosť pokožky.

Viac informácií

Čistiace tonikum

Pleťová voda, 200 ml

Čistiace tonikum na čistenie pórov s komplexom Equal Refining Complex na tónovanie a dôkladné čistenie pleti. Zanecháva pokožku ideálne pripravenú na následnú starostlivosť.

Viac informácií

Čistiaca emulzia s AHA a BHA kyselinami

Emulzia, 200 ml

Čistiaca emulzia s ovocnými kyselinami a kyselinou salicylovou na dôkladné čistenie mastnej a nečistej pleti. Pravidelným používaním je možné pleť výrazne zlepšiť.

Viac informácií

Peeling s AHA a BHA kyselinami

Krém, 30 ml

Vysoko koncentrovaný peeling s ovocnými kyselinami pre mastnú, problematickú a aknóznu pleť. Receptúra ​​kombinuje štyri ovocné kyseliny (AHA) s čistou kyselinou salicylovou (BHA), aby spoľahlivo odstránila odumreté kožné bunky, otvorila upchaté póry a pôsobila proti zápalovým procesom.

Viac informácií

Ľahký zmatňujúci krém

Krém, 50 ml

Táto ľahká 24-hodinová starostlivosť pre mastnú pleť so sklonom k ​​nedokonalostiam s inovatívnym komplexom Equal Refining Complex a kyselinou hyalurónovou preukázateľne redukuje lesklú pleť a rozšírené póry. Aloe vera má upokojujúci účinok a oxid kremičitý poskytuje okamžitý zmatňujúci efekt.

Viac informácií

Krém s retinolom pre nečistú pleť

Krém, 50 ml

Bohatý 24-hodinový výživný krém pre zrelú, skôr suchú poškodenú pleť so stabilizovaným retinolom a inovatívnym komplexom Equal Refining Complex. Pôsobí protizápalovo a podporuje prirodzený proces regenerácie pokožky.

Viac informácií

Gelokrém s AHA kyselinami

Krém, 50 ml

Krém s ovocnými kyselinami pre mastnú a nečistú pleť. Zbavuje pokožku odumretých buniek, redukuje čierne bodky a zjemňuje póry. Obsahuje ovocné kyseliny a hydratačnú cukrovú zlúčeninu.

Viac informácií

Čistiace BHA sérum

Sérum, 30 ml

Vysoko účinné sérum s aktívnymi zložkami na lokálnu aplikáciu a cielený boj proti kožným škvrnám. Ľahké zloženie s kyselinou salicylovou odstraňuje odumreté kožné bunky a vyťahuje komedóny. Inovatívny Equal Refining Complex redukuje mastný lesk pleti a zjemňuje póry.

Viac informácií