Men - Pre mužov

8600 Purifying Wash + ShaveGél na umývanie a holenie

Praktický gél na umývanie a holenie vytvorí po zmiešaní s teplou vodou luxusnú krémovú penu, ktorá je dokonalá pre umývanie a/alebo holenie. Chráni pokožku pred nadmernou tvorbou kožného mazu, zabraňuje podráždeniu po holení, zvlhčuje, príjemne vonia a ľahko sa aplikuje. Obsahuje D-Pantenol.

Použite na umývanie a holenie ako 2v1.

Gél, 75 ml, Cena: 13,50 €

8610 Calming Hydro GelUkľudňujúci ľahký hydrogél

Kombinuje výhody ľahkého hydratačného krému na tvár so zjemňujúcim účinkom gélu po holení. Intenzívne hydratačné zloženie umožňuje rýchle vstrebávanie do pokožky, ktorú zanecháva sviežu a príjemnú na dotyk. Obsahuje Men´s SuperMoist, kyselinu hyalurónovú krátko a dlho reťazcovú, sacharid isomerát, panthenol, ukľudňujúci komplex, aloe vera a acetát vitamínu E.

Ráno, večer a po holení naneste na tvár.

Gél, 50 ml, Cena: 23 €

8620 24-7 Skin EnergizerAnti-aging krém pre zrelú pánsku pleť

Rýchlo sa vstrebáva, ponúka maximálnu hydratáciu, pôsobí ako prevencia proti tvorbe vrások a poskytuje ochranu pred škodlivými vplyvmi prostredia. Pokožku zanecháva sviežu a vyživenú. Obsahuje Men´s SuperMoist, anti-aging z juhoafrického baobabu, kyselinu hyalurónovú krátko a dlho reťazcovú, allantoin, alfa bisabolol a acetát vitamínu E.

Ráno a večer naneste na tvár.

Krém, 50 ml, Cena: 24 €

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.