Men - Pre mužov

8600 Purifying Wash + ShaveGél na umývanie a holenie

Praktický gél na umývanie a holenie vytvorí po zmiešaní s teplou vodou luxusnú krémovú penu, ktorá je dokonalá pre umývanie a/alebo holenie. Chráni pokožku pred nadmernou tvorbou kožného mazu, zabraňuje podráždeniu po holení, zvlhčuje, príjemne vonia a ľahko sa aplikuje. Obsahuje D-Pantenol.

Použite na umývanie a holenie ako 2v1.

Gél, 75 ml

8610 Calming Hydro GelUkľudňujúci ľahký hydrogél

Kombinuje výhody ľahkého hydratačného krému na tvár so zjemňujúcim účinkom gélu po holení. Intenzívne hydratačné zloženie umožňuje rýchle vstrebávanie do pokožky, ktorú zanecháva sviežu a príjemnú na dotyk. Obsahuje Men´s SuperMoist, kyselinu hyalurónovú krátko a dlho reťazcovú, sacharid isomerát, panthenol, ukľudňujúci komplex, aloe vera a acetát vitamínu E.

Ráno, večer a po holení naneste na tvár.

Gél, 50 ml

8620 24-7 Skin EnergizerAnti-aging krém pre zrelú pánsku pleť

Rýchlo sa vstrebáva, ponúka maximálnu hydratáciu, pôsobí ako prevencia proti tvorbe vrások a poskytuje ochranu pred škodlivými vplyvmi prostredia. Pokožku zanecháva sviežu a vyživenú. Obsahuje Men´s SuperMoist, anti-aging z juhoafrického baobabu, kyselinu hyalurónovú krátko a dlho reťazcovú, allantoin, alfa bisabolol a acetát vitamínu E.

Ráno a večer naneste na tvár.

Krém, 50 ml

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.