Body - Telová starostlivosť

Stimulujúci sprchový peeling

Peeling, 150 ml

Odhaľuje hladkú novú pokožku a ponúka príjemne sviežu vôňu. S extraktom z rias, kokosovým betaínom, samfírom. Naneste na vlhkú pokožku tela počas sprchovania alebo kúpania a vmasírujte najmä na drsné miesta, ako sú lakte, kolená a chodidlá.

Viac informácií

Revitalizačná sprchová pena

Emulzia, 200 ml

Osviežujúca sprchová pena jemne čistí pokožku a zároveň dodáva novú energiu a povzbudzujúcu sviežosť. Obohatená o povzbudzujúci extrakt z Guarany a výživný avokádový olej, ktoré pleť dôkladne čistia, chránia pred dehydratáciou a podporujú rovnováhu vlhkosti.

Viac informácií

Bylinkový krém na ruky

Krém, 50 ml

Ochranný bylinkový krém pre starostlivosť o obzvlášť namáhané ruky. Ochranný a pokožku vyhladzujúci krém na ruky s jemnou textúrou. Stará sa o namáhané ruky a nechtovú kožtičku bez zanechania mastných stôp. Okamžite obnovuje pružnosť pokožky na rukách a vytvára ochranný film.

Viac informácií

Osviežujúci gél na nohy

Gél, 75 ml

Vysoko účinný a ošetrujúci gél s účinnými látkami pre unavené a ťažké nohy. Okamžite chladí a osviežuje. Posilňuje kožné tkanivo a podporuje jeho vitalitu. Dáva pocit ľahkosti v každom ročnom a dennom období. S listom červeného viniča, pagaštanom a mentolom.

Viac informácií

Výživný telový krém s vitamínmi

Krém, 150 ml

Hodvábne jemný telový krém obohatený o tri cenné vitamíny A, C a E, ako aj bambucké maslo, kyselinu hyalurónovú a Pentavitin®. Telový krém Vitaforce ACE si jemne votrite do pokožky po každom kúpeli alebo sprche, aby vaša pokožka zostala rozmaznávaná a úžasne vyživená.

Viac informácií

Gél proti celulitíde

Gél, 150 ml

Termoaktívny gél pre intenzívnu starostlivosť o pokožku zameranú na boj s celulitídou a tukovými bunkami s komplexom Cellu-Slim založeným na rastlinnej báze. Celulitída nie je váš osud. Správnou kombináciou intenzívnej starostlivosti, športu, výživy a disciplíny môžete bojovať proti celulitíde a tukovým bunkám.

Viac informácií

Účinný spevňujúci krém

Krém, 150 ml

Účinný spevňujúci krém na zlepšenie kontúr problémových partií, pôsobí proti celulitíde a dodáva pokožke pevnejší a pružnejší vzhľad. Intenzívne vyživujúca receptúra ​​obsahuje kombináciu prírodných aktívnych zložiek ako je guarana, kofeín, riasa laminaria, brečtan a praslička roľná.

Viac informácií

Krémový deodorant

Krém, 50 ml

Ľahká emulzia k zmierneniu potenia. Dobre sa nanáša, nepresušuje pokožku, zabraňuje nadmernému poteniu a rozkladu potu. Obsahuje palmitovú a sterarovú kyselinu a aluminium chlorhydrát.

Viac informácií