Body - Telová starostlivosť

Okysličujúci telový peeling

Peeling, 200 ml

Povzbudzujúci sprchový gél a peeling v jednom intenzívne čistí, vyhladzuje a odstraňuje odumreté bunky kože a čierne bodky. Bojuje proti zhrubnutej pokožke a pripravuje ju na ďalšiu starostlivosť.

Viac informácií

Krém na ruky

Krém, 75 ml

Bylinkový krém na ruky ukľudňuje suchú a popraskanú pokožku, ruky zanecháva zamatovo jemné, zanecháva ochranný film, pôsobí proti poteniu dlaní a zanecháva jemnú a pružnú koštičku okolo nechtov i nechty samotné.

Viac informácií

Bylinkový krém na strie

Krém, 200 ml

Bylinkový krém s výrazným vyrovnávacím účinkom na jazvy a strie zanecháva pokožku pružnú a mäkkú, stimuluje tvorbu kolagénových vlákien, reštrukturalizuje výmenu kožného tkaniva a vyhladzuje pleť.

Viac informácií

Telový krém s vitamínmi ACE

Krém, 200 ml

Hodvábne hladký telový krém obohatený o tri cenné vitamíny A, C a E, rovnako ako bambucké maslo, kyselinu hyalurónovú a Pentavitin®. Príjemne vonia, hydratuje, stimuluje a vyhladzuje.

Viac informácií

Koncentrát na formovanie poprsia

Koncentrát, 75 ml

Liftingový prípravok na formovanie poprsia a dekoltu zvyšuje odolnosť a pružnosť kožného tkaniva, stimuluje tvorbu kolagénu a aktivuje metabolizmus kožných buniek.

Viac informácií

Gél proti celulitíde

Koncentrát, 150 ml

Termoaktívny gél pre intenzívnu starostlivosť zameranú na celulitídu a tukové bunky. Obsahuje rastlinný Cellu-Slim Complex - výťažok z horčičného klíčku a kapsaicín, ktoré preukázali zníženie celulitídy a zoštíhlenie postavy.

Viac informácií

Krémový deodorant

Krém, 50 ml

Ľahká emulzia k zmierneniu potenia. Dobre sa nanáša, nepresušuje pokožku, zabraňuje nadmernému poteniu a rozkladu potu. Obsahuje palmitovú a sterarovú kyselinu a aluminium chlorhydrát.

Viac informácií

Telové mlieko Isoflavonia

Mlieko, 200 ml

Telové mlieko bojujúce proti starnutiu pokožky zanecháva mladistvo hladkú pokožku, hydratuje a zadržiava vlhkosť, ľahko sa rozotiera a príjemne vonia.

Viac informácií