Combination skin - Zmiešaná pleť

6600 Gentle Cleansing PowderČistiaci prášok pre zmiešanú pleť

Zanecháva jemnú a čistú pleť, odstraňuje mastné zvyšky a make-up, zachováva prirodzenú vlhkosť a matný profil pleti. Obsahuje kremičitý púder, hydrolyzovaný kukuričný škrob, glycin a biopeptidy.

Malé množstvo prášku napeňte vo vlhkých dlaniach, aby vznikla pena a jemne vmasírujte na tvár a krk. Dôkladne opláchnite. Potom dočistite vhodným tonikom.

Prášok, 100 g

6611 Tinted Balancing CreamTónovací denný krém pre zmiešanú pleť

Zmatňuje pleť, zjemňuje štruktúru pórov, normalizuje nadmernú tvorbu mazu a hydratuje. Obsahuje extrakt z ryžových otrúb, červenej riasy, aloe vera, farebné pigmenty a nylonový púder.

Naneste ako denný krém v dostatočnej vrstve a ľahko vtrite. Ak je potrebné, použite ešte bežný make-up. Vhodný aj pre mladú dehydratovanú pleť.

Krém, 50 ml

6620 Balancing CreamVyvažovací zmatňujúci krém

Hydratuje, zjemňuje póry, normalizuje nadmernú tvorbu mazu a zanecháva pleť hladkú a jemnú. Obsahuje extrakt z ryžových otrúb, huby fomes (práchnovec kopytovitý), červené morské riasy, aloe vera a nylonový púder.

Po vyčistení prípravkom Gentle Cleansing Powder naneste ako nočný alebo denný krém v dostatočnej vrstve a ľahko vtrite. Je vhodný aj ako kvalitný podklad pod make-up.

Krém, 50 ml

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.