Summer in Amalfi

inspira: skin accents

Probiotický telový krém

Krém, 200 ml

Telový krém s extraktom z fermentu Lactobacillus, ktorý posilňuje a regeneruje mikrobióm pokožky. Sladký mandľový olej, bambucké maslo a olivový olej zaisťujú hladkú a pružnú pokožku a vyrovnávajú nedostatok lipidov.

Viac informácií

Luxusný kaviárový telový krém

Krém, 200 ml

Luxusný telový krém so vzácnym regeneračným výťažkom z kaviáru a výživnými prírodnými zložkami ako je bambucké maslo, olivový olej a vitamín E. Regeneruje a revitalizuje namáhanú pokožku, zmäkčuje textúru na obnovenie rovnováhy lipidov.

Viac informácií

Ružové magické perly

Perly, 30 ml

Obsahuje vzácny extrakt z kaviáru, bohatý na aminokyseliny, vitamíny a lipidy. Intenzívne zvlhčuje, chráni pred voľnými radikálmi a hlboko regeneruje.

Viac informácií

Modré magické perly

Perly, 30 ml

S intenzívnymi hydratačnými účinnými látkami z mora (červené a hnedé extrakty z rias) pre extra dávku vlhkosti a pevnú, hladkú a žiarivú pokožku.

Viac informácií

Perleťové magické perly

Perly, 30 ml

S vitalizujúcim vitamínom C a švajčiarskym bylinkovým výťažkom, ako je mallow, mäta, melíza a veroncia pre žiarivú a rovnomernú pleť. Pôsobí proti pigmentovým poruchám a starnutiu.

Viac informácií

Oranžové magické perly

Perly, 30 ml

Obsahuje kyselinu hyalúronovú a extrakt z Fern z Nového Zélandu pre intenzívny spevňujúci a liftingový efekt. Špeciálne navrhnuté pre zrelú pleť, ktorej chýba elasticita.

Viac informácií

Zlatý telový suchý olej

Olej, 30 ml

Vysoko koncentrovaná zmes suchých olejov, ktoré vytvárajú na pokožke hodvábny film so žiarivo zlato-bronzovým zafarbením. Obsahuje makadámiový olej a špeciálny peptid, ktorý podporuje prirodzené opaľovanie.

Viac informácií

Luxusná krémová maska

Maska, 50 ml

Krémová maska ​​pre upokojenie a vyhladenie pleti. Zvyšuje proteazomovú činnosť, odstraňuje bunkový odpad a zlepšuje žiarivosť o 200%. Vyhladzuje pokožku pomocou kyseliny hyalurónovej a trvalo hydratuje pomocou dlhodobého zvlhčovača Pentavitin®.

Viac informácií