1102 Luxury Oil Cleanser

1102 Luxury Oil CleanserLuxusný čistiaci olej

Zlaté potešenie - čistiaci olej so 100% prírodnými olejmi so zlatými trblietkami na dôkladné vyčistenie pleti. Má zlatý lesk a odstráni dokonca aj vodeodolný očný make-up. Vďaka vysokému obsahu OMEGA-3 a OMEGA-6 mastných kyselín zanecháva pokožku jemnú a vláčnu. Obsahuje "Gold of Pleasure Oil" - zlatožltý olej , ktorý poznáme ako kaméliový olej, OMEGA-3 a 6 mastné kyseliny, nechtík rozpustný v oleji, ktorý vyživuje suchú šupinatú pokožku a kokosový olej, ktorý pôsobí ako emulgátor.

Navlhčenými prstami rozotierajte po tvári, vytvorenou emulziou dôkladne pleť umyte, vlažnou vodou a následne pomoocu 1101 Micellar Skin Tonic tvár opláchnite.

Olej, 100 ml, Cena: 17,50 €

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.