0000 Brightening Face Cleanser

000 Brightening Face CleanserRozjasňujúca čistiaca emulzia

Výdatná čistiaca emulzia preniká do hydrolipidických bariér pleti, zanecháva ju čistú a sviežu a zabraňuje pocitu napätia. Obsahuje extrakt z koreňa bieleho morušovníka a etoxyláty mastných alkoholov, ktoré bez vysúšania pokožky rozpúšťajú čiastočky nečistôt.

Ráno a večer naneste na tvár a krk. Krúživými pohybmi končekmi prstov vmasírujte do pokožky. Odstráňte veľkým množstvom vlažnej vody.

Tip: Pri čistení hrubšej vrstvy mejkapu čistite v dvoch etapách. V prvej po nanesení emulzie zotrite obrúskom a v druhej po opätovnom nanesení opláchnite vodou.

Pleťová voda, 200 ml, Cena: 23,50 €

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.