0007 Intensive Face Scrub

007 Intensive Face ScrubPeeling na tvár s brúsnymi časticami

Exfoliačný krém na prečistenie a stimuláciu buniek a krvného obehu. Zbavuje pokožku odumretých buniek, čiernych bodiek a červených škvŕn. Ideálna príprava pre následnú starostlivosť s aktívnymi látkami. Obsahuje zaoblené častice z najemno pomletých kôstiek broskýň, ktoré zanechávajú pokožku hladkú a makadámiový olej, ktorý ju zanecháva zamatovo hebkú.

Aplikovať na vyčistenú pokožku na tvári a na krku, rozotrieť a niekoľko minút masírovať vlhkými prstami. Dôkladne odstrániť teplou vodou a ošetriť tonikom. Aplikovať 1 - 2 krát týždenne.

Peeling, 50 ml, Cena: 20 €

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.