Summer in Amalfi

inspira: summer in Amalfi

Toaletná voda s inšpiráciou vône talianskeho pobrežia Amalfi

Toaletná voda, 100ml

Zvodná a podmanivá vôňa leta. Pomarančový kvet, ovocné horké tóny zelenej figy a grapefruitu a teplé prínosy pižma a lesa sú typické pre túto nádhernú toaletnú vodu. Vôňa vás zavedie na jedno z týchto miest, na nádherné talianske pobrežie Amalfi.

Viac informácií

Jemný luxusný sprchový krém s vôňou Amalfi

Krém, 150ml

Extrémne jemný sprchový krém dodá telu príjemné ošetrenie mandľovým olejom a mandľovým mliekom už pri sprchovaní. Pokožka je príjemne osviežená a hebká na dotyk. Ako kúpeľ v mori počas živého letného dňa v južnom Taliansku.

Viac informácií

Luxusné telové mlieko s vôňou pobrežia Amalfi

Krém, 150ml

Starostlivosť o telo po kúpeli alebo sprche rýchlo preniká a zjemňuje pokožku ako hodváb s mandľovým olejom a mandľovým mliekom.

Viac informácií

Sprej na fixáciu make-upu

Sprej, 100ml

Osviežujúci a hydratačný sprej s jemnou hmlou, ktorá fixuje make-up. Nastriekajte zo vzdialenosti 30-40 cm na tvár a telo a vychutnajte si príjemný chlad spreja s osviežujúcou vôňou Leta v Amalfi.

Viac informácií

Sprchová pena Amalfi

Pena, 200ml

Sprchová pena s podmanivou vôňou Amalfi pre exotický zážitok zo sprchovania. Obsahuje špeciálne prísady ako slnečnicový olej, ktorý posilňuje kožnú bariéru a zlepšuje vlhkosť pokožky a vzácny olej z arganového stromu s hydratačným a upokojujúcim účinkom.

Viac informácií