Platinum Care - Luxusná rada

1290 Brilliance Shine ElixirKoncentrát na okamžité odstránenie únavy

Špeciálne vyvinutý prípravok s akáciovým hodvábnym extraktom Matrixyl TM Synthe´6TM a kyselinou hyalurónovou poskytuje pokožke hydratáciu, vitalitu, znižuje známky únavy a zjemní suché povrchové vrásky. Obsahuje extrakt z kôry perzskej akácie hodvábnej (albízia ružová), Matrixyl TM Synthe´6TM a kyselinu hyalurónovú dlhoreťazcovú.

Naneste na vyčistenú pleť, jemne rozotrite, nechajte pôsobiť a vmasírujte denný alebo nočný krém.

Koncentrát, 7 x 2ml, Cena 17,50 €

1210 Day CreamDenný krém

Luxusná konzistencia vyživuje pokožku po celý deň vysoko aktívnymi anti-age látkami. Stimuluje syntézu šiestich základných zložiek pleti, dodáva jej odolnosť a potrebnú hydratáciu, rozžiaruje a omladzuje jej vzhľad, zbavuje ju vrások. Obsahuje extrakty z akácie hodvábnej, koloidnej platiny a matrixylu, výťažky z manga, kyselinu hyalúronovú a vitamín E.

Po ošetrení pomocou Effect Serum naneste denný krém a jemne vmasírujte do pokožky.

Tip: Pre ochranu proti UV a IR žiareniu pod denný krém aplikujte 2831 Face Guard Advanced.

Krém, 50 ml, Cena 59,50 €

1220 Night CreamNočný krém

Luxusný krém počas noci podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, posilňuje bariérovú funkciu epidermálnej vrstvy, optimálne dodáva vlhkosť a pleť je ráno svieža a odpočinutá.  Obsahuje extrakty z akácie hodvábnej, koloidnej platiny a matrixylu, lipidový komplex, výťažky z manga, kyselinu hyalúronovú a vitamín E.

Po ošetrení pomocou Effect Serum naneste nočný krém a jemne vmasírujte do pokožky.

Krém, 50 ml, Cena 63,50 €

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.