Platinum Care - Luxusná rada

Denný krém

Krém, 50 ml

Luxusná konzistencia vyživuje pokožku po celý deň vysoko aktívnymi anti-age látkami. Stimuluje syntézu šiestich základných zložiek pleti, dodáva jej odolnosť a potrebnú hydratáciu, rozžiaruje a omladzuje jej vzhľad, zbavuje ju vrások.

Viac informácií

Nočný krém

Krém, 50 ml

Luxusný krém počas noci podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, posilňuje bariérovú funkciu epidermálnej vrstvy, optimálne dodáva vlhkosť a pleť je ráno svieža a odpočinutá.

Viac informácií

Sérum s okamžitým účinkom

Koncentrát, 30 ml

Posilňujúce sérum s liftingovým a hydratačným účinkom pleť okamžite vypína a vyhladzuje, poskytuje jej optimálnu vlhkosť a pokožka je po ňom žiarivá a svieža.

Viac informácií

Očný krém

Krém, 15 ml

Luxusný očný krém zásobuje pokožku okolo očí po celý deň vysoko aktívnymi anti-age látkami. Jeho hodvábne jemná konzistencia je ideálna pre starostlivosť ráno aj večer.

Viac informácií

Koncentrát na okamžité odstránenie únavy

Koncentrát, 7 x 2ml

Špeciálne vyvinutý prípravok s akáciovým hodvábnym extraktom Matrixyl TM Synthe´6TM a kyselinou hyalurónovou poskytuje pokožke hydratáciu, vitalitu, znižuje známky únavy a zjemní suché povrchové vrásky.

Viac informácií

Luxusná sada

Sada, 50 ml + 50 ml + 15 ml

Tri prémiové produkty luxusnej starostlivosti o pleť, ktorých mimoriadnu kvalitu určite oceníte, sa vzájomne dopĺňajú a mali by byť súčasťou každodennej starostlivosti.

Viac informácií