Platinum Care - Luxusná rada

1290 Brilliance Shine ElixirKoncentrát na okamžité odstránenie únavy

Špeciálne vyvinutý prípravok s akáciovým hodvábnym extraktom Matrixyl TM Synthe´6TM a kyselinou hyalurónovou poskytuje pokožke hydratáciu, vitalitu, znižuje známky únavy a zjemní suché povrchové vrásky. Obsahuje extrakt z kôry perzskej akácie hodvábnej (albízia ružová), Matrixyl TM Synthe´6TM a kyselinu hyalurónovú dlhoreťazcovú.

Naneste na vyčistenú pleť, jemne rozotrite, nechajte pôsobiť a vmasírujte denný alebo nočný krém.

Koncentrát, 7 x 2ml

1210 Day CreamDenný krém

Luxusná konzistencia vyživuje pokožku po celý deň vysoko aktívnymi anti-age látkami. Stimuluje syntézu šiestich základných zložiek pleti, dodáva jej odolnosť a potrebnú hydratáciu, rozžiaruje a omladzuje jej vzhľad, zbavuje ju vrások. Obsahuje extrakty z akácie hodvábnej, koloidnej platiny a matrixylu, výťažky z manga, kyselinu hyalúronovú a vitamín E.

Po ošetrení pomocou Effect Serum naneste denný krém a jemne vmasírujte do pokožky.

Tip: Pre ochranu proti UV a IR žiareniu pod denný krém aplikujte 2831 Face Guard Advanced.

Krém, 50 ml

1220 Night CreamNočný krém

Luxusný krém počas noci podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, posilňuje bariérovú funkciu epidermálnej vrstvy, optimálne dodáva vlhkosť a pleť je ráno svieža a odpočinutá.  Obsahuje extrakty z akácie hodvábnej, koloidnej platiny a matrixylu, lipidový komplex, výťažky z manga, kyselinu hyalúronovú a vitamín E.

Po ošetrení pomocou Effect Serum naneste nočný krém a jemne vmasírujte do pokožky.

Krém, 50 ml

Janssen

Predaj kozmetiky

Objednajte si profesionálne kozmetické prípravky nemeckej značky JANSSEN COSMETICS a starajte sa o svoju krásu aj doma. Odber osobne alebo poštou.

Poukážka

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám na predaj elegantné darčekové poukážky šité na mieru. Sami si vyberte požadované služby či tovar z našej ponuky a potešte blízkych originálnym darčekom.

Vernostný program

Vernostný program

Požiadajte o zákaznícku kartu Kozmetika Vlasta a zbierajte body pri každej návšteve nášho salónu. Body môžete neskôr využiť na nákup kozmetických služieb a tak ušetriť.